O nas – czyli to, co mamy dla Was

Emocje, mnóstwo szczegółów do ogarnięcia, wiele osób, pośpiech, pragnienie, by wszystko idealnie zagrało – to właśnie niezwykła atmosfera dnia zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Dla Was to nowe przeżycie, dla nas coś, co już dobrze znamy. Dlatego wiemy, jak utrwalić na fotografiach i filmie wszystko to, co istotne podczas tego typu wydarzeń. Będziemy Wam towarzyszyć podczas przygotowań, przejazdów, ceremonii i zabawy. Zapewniamy, że nic nie umknie uwadze doświadczonego fotografa oraz operatora ślubnego. Gwarantujemy, że z wielką przyjemnością będziecie przeglądać zdjęcia i zapis filmowy z Waszego ślubu oraz wesela.

Zawodowy duet – fotograf i operator ślubny

Pracujemy zespołowo. Bartek – mistrz fotografii ślubnej – bacznie obserwuje wszystko, co dzieje z Młodą Parą oraz bezpośrednio wokół niej. Wychwytuje drobiazgi, które współtworzą koloryt dnia zaślubin. Damian, jako operator rejestruje całość wydarzeń. Po mistrzowsku gromadzi materiał, z którego docelowo powstanie film z uroczystości ślubnych i weselnych. Obydwaj zajmujemy się montażem i wszelkimi obróbkami materiału utrwalonego na zdjęciach i filmie. Fotografie i filmy ślubne wykonujemy dla Nowożeńców z Poznania oraz okolic.

Planowanie

Każde zlecenie wykonujemy po uprzedniej rozmowie z przyszłymi małżonkami. Wysłuchujemy ich uwag i proponujemy optymalny sposób współpracy. W ten sposób zyskujemy wizję, według której będzie wykonywana niemal każda fotografia ślubna oraz rejestracja filmowa.

Zapraszamy do kontaktu Pary Młode z terenu miasta Poznań i jego okolic.

FOTOGRAFIA

  • fotografie wykonujemy najwyższej jakości lustrzankami cyfrowymi dające możliwość bardzo dużych wydruków,
  • autorsko obrobione fotografie,
  • materiał przekazywany jest na spersonalizowanych płytach z zaprojektowanymi dla państwa okładkami i nadrukami w eleganckich, nowoczesnych opakowaniach,
  • format, kolorystyka i styl albumu lub fotoksiążki ustalany jest indywidualnie.

FILM

  • Nagrywamy filmy za pomocą lustrzanek cyfrowych w jakości full hd,
  • Nasze realizacje stabilizowane są na wysokiej jakości sprzęcie dający płynne efekty,
  • Oferujemy filmowanie z powietrza podczas ślubu lub pleneru dające inne bardzo ciekawe spojrzenie,
  • Materiał przekazywany jest na spersonalizowanych płytach dvd ze specjalnie zaprojektowanymi okładkami i nadrukami.

BLOG